Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu

20.05.2022 ( piątek )

 lekcje z p.D.Beszem przeniesione z gab.58 do gab.46

 

 
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotZastępca
1 Kryszkiewicz Małgorzata 2TI Informatyka Uczniowie przychodzą później
2 Kryszkiewicz Małgorzata 3TLI|r1 Zajęcia świetlicowe Kołodziej Jan
3 Kryszkiewicz Małgorzata 3TIg|1/2 Informatyka Jasińska Paulina
4 Kryszkiewicz Małgorzata 3TSI|t.infor. Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
5 Kryszkiewicz Małgorzata 2THI|2/2 Język angielski Bąk Smyrnów Agnieszka
6 Kryszkiewicz Małgorzata 1THI|2/2 Informatyka Uczniowie zwolnieni do domu

 

 
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotZastępca
1 Plewka Ilona 1TL Matematyka Uczniowie przychodzą później
2 Plewka Ilona 3TES|r2 Zajęcia świetlicowe Kołodziej Jan
3 Plewka Ilona 1TL|IND Matematyka Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4 Plewka Ilona 1TI Matematyka M.Góźdź z 6l.
5 Plewka Ilona 1TES|t.ekonom Matematyka D.Budnik z 4l. ( na 4 l. -M.Grabowski z 8 )
5 Plewka Ilona 1TES|t.pojsam Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
6 Plewka Ilona 3ALp Matematyka Uczniowie zwolnieni do domu
7 Plewka Ilona 3THL Matematyka Uczniowie zwolnieni do domu
 
LekcjaNauczycielOddziałZastępca
5 Chytry Marcin 2TES Horbik Radosław
7 Chytry Marcin 2THI Uczniowie zwolnieni do domu
1 Gil Krzysztof 2THI|2/2 Uczniowie przychodzą później
2 Gil Krzysztof 2THI|2/2 Uczniowie przychodzą później
3 Gil Krzysztof 3TLI|2/3 Adamiak-Chołodecka Agnieszka -świetlica
4 Gil Krzysztof 2TI|2/2 Dajczman Jakub
5 Gil Krzysztof 1TI|1/2 uczniowie zwolnieni do domu
6 Gil Krzysztof 2TI|2/2 Dajczman Jakub
4 Jasińska Paulina 3TIg|1/2 Adamiak-Chołodecka Agnieszka-świetlica
5 Jasińska Paulina 1TI|2/2 uczniowie zwolnieni do domu
6 Jasińska Paulina 3TIp|2/2 B.Szmigiel z 8l.
7 Jasińska Paulina 3TLI|2/3 Uczniowie zwolnieni do domu
1 Połubek Grzegorz 3TIp Uczniowie przychodzą później
2 Połubek Grzegorz 3THL logistycy-Kołodziej Jan-świetlica, hotelarze- S.Mikrut z pon. z 8l.
3 Połubek Grzegorz 2TL I.Zimmermann z 1. ( klasa przychodzi na 2 lekcję)
4 Połubek Grzegorz 2A Klimańska Karolina
4 Stankiewicz Wojciech 3TIg|2/2 Adamiak-Chołodecka Agnieszka
5 Stankiewicz Wojciech 3TIg|1/2 świetlica
6 Stankiewicz Wojciech 3TIp|1/2 B.Szmigiel z 8l.
7 Stankiewicz Wojciech 3TIp Uczniowie zwolnieni do domu
8 Stankiewicz Wojciech 2THI|2/2 Uczniowie zwolnieni do domu
1 Szymanowski Radosław 3THg Uczniowie przychodzą później
2 Szymanowski Radosław 3ALp|r1 Kołodziej Jan - świetlica
2 Szymanowski Radosław 3ALp|r2 świetlica
3 Szymanowski Radosław 1TES|t.ekonom Kołodziej Jan
5 Szymanowski Radosław 1BB|1/2 Horbik Radosław
5 Szymanowski Radosław 1BB|2/2 Uczniowie zwolnieni do domu