Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu

16.05.2022 ( poniedziałek )

 lekcje z gab. 8 przeniesione do gab.17

 
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotZastępca
1 Chrząstowska Dżugaj Ilona 1THI Muzyka Besz Dariusz
2 Chrząstowska Dżugaj Ilona 2A Język polski Lech Ryszard
3 Chrząstowska Dżugaj Ilona 1TI Historia T.Adamik z 1 lekcji ( klasa przychodzi na 2 lekcję )
4 Chrząstowska Dżugaj Ilona 3TSI Historia K.Klimańska z 1lekcji ( klasa przychodzi na 2 lekcję)
6 Chrząstowska Dżugaj Ilona 3TSI|t.infor. Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
6 Chrząstowska Dżugaj Ilona 3TSI|t.pojsam Historia G.Połubek z 1 lekcji z 17.05
7 Chrząstowska Dżugaj Ilona 3THg Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
8 Chrząstowska Dżugaj Ilona 2A Historia Uczniowie zwolnieni do domu
1 Piskozub Dorota 2A Chemia Uczniowie przychodzą później
2 Piskozub Dorota 3TIp Chemia P.Piasecki z 19.05 z 1l.
3 Piskozub Dorota 3BBp Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
4 Piskozub Dorota 3CBp Chemia D.Milian z 8l.
5 Piskozub Dorota 2CB Chemia K.Mulik z7l.
3,4 Płóciennik Katarzyna 3TLI 2/2    świetlica
 
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotZastępca
1 Budnik Dariusz 3TES|t.ekonom Mała księgowość Uczniowie przychodzą później
3 Budnik Dariusz 1TES|t.ekonom Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
4 Budnik Dariusz 3TES|t.ekonom Gospodarka zasobami A.Iskrzycka ze środy 7l.
3 Jasińska Paulina 3TIg|2/2 Język niemiecki Ochowicz Agnieszka
4 Jasińska Paulina 3TIp Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
1 Kamiński Mariusz 2TES|DZ Wychowanie fizyczne Kaliciński Ireneusz
1 Kamiński Mariusz 2TL|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
2 Kamiński Mariusz 2TES|DZ Wychowanie fizyczne Kaliciński Ireneusz
2 Kamiński Mariusz 2TL|DZ Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później
3 Kamiński Mariusz 2AB|CH Wychowanie fizyczne Kryszkiewicz Edyta
4 Kamiński Mariusz 1THI|DZ Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
5 Kamiński Mariusz 1TI|w1 Zajęcia świetlicowe Horbik Radosław
7 Ratyńska-Pietryka Kamila 1TL Muzyka Wasielewski Przemysław
8 Ratyńska-Pietryka Kamila 1TES Muzyka Wasielewski Przemysław