Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu

11.05.2022 ( środa )

lekcje z gab. 8 przeniesione do gab.22 - egzamin maturalny

 

 
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotZastępca
3 Plewka Ilona 3ALp Matematyka J.Górniak z 5l.
4 Plewka Ilona 1TL Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
5 Plewka Ilona 2AB Matematyka A.Horała z 8l.
6 Plewka Ilona 3TES|r2 Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
7 Plewka Ilona 3TIg Matematyka Uczniowie zwolnieni do domu

 

 
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotZastępca
4 Bąk Smyrnów Agnieszka 2A|2/2 Język angielski Szyszka Katarzyna
5 Bąk Smyrnów Agnieszka 2BB|1/2 Język angielski Delewska Anna
6 Bąk Smyrnów Agnieszka 3THg|r2 Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
7 Besz Dariusz 3TLI|2/3 Pracownia administrowania serwerowymi systemami operacyjnymi Uczniowie zwolnieni do domu
2 Drenda Marek 2A|DZ Wychowanie fizyczne Kaliciński Ireneusz
3 Drenda Marek 2A|DZ Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
4 Drenda Marek 3TES|DZ Wychowanie fizyczne Lombarski Łukasz
4 Drenda Marek 3THg|3/3 Wychowanie fizyczne Szmigiel Bartłomiej
5 Drenda Marek 3TES|DZ Wychowanie fizyczne Lombarski Łukasz
5 Drenda Marek 3THg|3/3 Wychowanie fizyczne Szmigiel Bartłomiej
6 Duda Magdalena 3TES|r1 Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
8 Duda Magdalena 3TIg Historia i społeczeństwo Uczniowie zwolnieni do domu
1 Iskrzycka Alina 2THI|1/2 Ekonomia i prawo w hotelarstwie Uczniowie przychodzą później
3 Iskrzycka Alina 2TES|t.ekonom Prawo A.Delewska
7 Iskrzycka Alina 3TES|t.ekonom Kadry i płace Uczniowie zwolnieni do domu
2 Kamiński Mariusz 1THI|DZ Wychowanie fizyczne Szmigiel Bartłomiej
3 Kamiński Mariusz 1THI|DZ Zajęcia świetlicowe Adamiak-Chołodecka Agnieszka
6 Kamiński Mariusz 2AB|CH Wychowanie fizyczne Kryszkiewicz Edyta
7 Kamiński Mariusz 2AB|CH Wychowanie fizyczne Kryszkiewicz Edyta
7 Płóciennik Katarzyna 3TLI|1/3 Organizowanie pracy magazynu Uczniowie zwolnieni do domu
8 Płóciennik Katarzyna 2TL|2/2 Pracownia magazynowa Uczniowie zwolnieni do domu