Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

Niezapomniany wieczór z Matą!

16 maja 2026 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym koncercie MATY na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie dostarczyło wielu pozytywnych emocji, świetnej muzyki oraz niezapomnianej atmosfery. Uczniowie z ogromnym entuzjazmem uczestniczyli w koncercie, wspólnie bawiąc się przy największych utworach artysty.
Serdeczne podziękowania kierujemy do współpracującej ze szkołą firmą TARCZYŃSKI S.A. za ufundowanie bezpłatnych biletów dla naszych uczniów. Dzięki Państwa wsparciu młodzież mogła wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i przeżyć niezapomniane chwile.