Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

II Mistrzostwa Elektryków Szkół Średnich i Branżowych w Jeleniej Górze

17 kwietnia 2026 w Jeleniej Górze miały miejsce zmagania 54 drużyn z całej Polski w ramach konkursu
ELECTROSIMET-CUP II Mistrzostwa Elektryków Szkół Średnich i Branżowych. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów
trzecich klas Branżowej Szkoły I Stopnia: Kamil Krynicki, Sebastian Tyczyński oraz Piotr Bieńkowski pod
opieką p. Grzegorza Połubka i p. Alberta Sikory z firmy Tarczyński SA. Oprócz konkursu głównego wydarzenie obfitowało
w pomniejsze konkursy i atrakcje. Naszej ekipie nie udało się zakwalifikować do finałowych zmagań, jednak powrót z tarczą
zapewnił Kamil Krynicki zajmując 2. miejsce w indywidualnym konkursie zakładania szybkozłączek na czas. Gratulujemy!