TOMASZ WASIELEWSKI

Uczeń klasy 4 technikum pojazdów samochodowych

  • Średnia ocen 5,53
  • II miejsce w etapie regionalnym konkursu Najlepszy uczeń w 2014 roku w zawodzie technik pojazdów samochodowych
  • I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”- etap gminny
  • II miejsce w ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”- etap powiatowy
  • I miejsce w biegach przełajowych w Miliczu
  • Udział w konkursie Euklides
  • Udział w konkursie Wiedzy o krajach anglojęzycznych
  • Udział w Olimpiadzie Techniki Samochodowej w Warszawie

 

SANDRA MARIASZ

Uczennica klasy 4 technikum ekonomicznego

  • Średnia ocen 5,36
  • Zainteresowania: fotografia, muzyka
  • Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawie, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie, Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiadzie Wiedzy o Bankach,
  • II miejsce w powiatowym konkursie Wiedzy o prawach konsumenta
  • Udział w VIII Edycji Olimpiady Przedsiębiorczości –etap okręgowy
  • Udział w konkursie na pracę pisemną o podatkach- kwalifikacja do etapu okręgowego
  • Udział w X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu
  • Działalność w Szkolnym Klubie Europejskim
  • Uzyskanie certyfikatów NBP „Akademia umiejętności dydaktycznych” i Przedsiębiorczość”

ALEKSANDRA RUDAWSKA

Uczennica klasy 3 technikum hotelarskiego

  • Średnia ocen 5,1
  • Zainteresowania: sport- piłka siatkowa, turystyka
  • Działalność w Szkolnym Klubie Europejskim- przewodnicząca
  • Udział w regionalnym konkursie Najlepszy uczeń w 2014 roku w zawodzie technik hotelarstwa
  • I miejsce w Olimpiadzie Teologii Katolickiej- etap szkolny
  • IV miejsce w Dolnośląskim Konkursie Wiedzy o Podatkach
  • VI miejsce- Dolnośląska Liga Juniorek
  • I miejsce- Licealiada- etap międzypowiatowy- piłka siatkowa dziewcząt
  • III miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady

ADRIAN DWOJAK

Uczeń klasy 2 technikum informatycznego

  • Zainteresowania: sport- Taekwondo
  • Członek Kadry Narodowej Polski Taekwondo ITF
  • I miejsce Mistrzostwa Polski 2014
  • Udział w Mistrzostwach Świata – Rzym 2014
  • I miejsce w Mistrzostwach Świata World Taekwondo Championship
  • II miejsce w 2nd Europan VOIEVOD Championship
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów 2013
  • I miejsce Puchar Polski 2013
  • Udział w Mistrzostwach Europy- Barcelona 2013

MAŁGORZATA SIWIEC

Uczennica klasy 3 wielozawodowej

  • Średnia ocen 5,33
  • Zainteresowania: muzyka, sport- tenis stołowy, piłka siatkowa, ręczna, gastronomia
  • II miejsce w regionalnym konkursie Najlepszy uczeń w 2014 roku w zawodzie kucharz
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu – tenis stołowy 2014
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych- Licealiada- piłka siatkowa
  • III miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej w Brzegu Dolnym- Licealiada- piłka siatkowa
  • Reprezentowanie szkoły w lidze siatkówki kobiet organizowanej przez OSiR w Miliczu

BARTOSZ STAWINOGA

Uczeń klasy 2 liceum ogólnokształcącego

  • Członek Kadry Narodowej Juniorów
  • I miejsce w Pucharze Polski Kadetów 2014- zapasy
  • III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów 2014
  • I miejsce w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach 2014
  • X miejsce w Mistrzostwach Europy Kadetów 2014
  • XII miejsce w Mistrzostwach Świata Kadetów 2014
  • I miejsce w Pucharze Polski Kadetów 2013- zapasy
  • II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów 2013
  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju International Brandenburg- Cup 2013
  • I miejsce w XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych 2013
  • X miejsce w Mistrzostwach Świata Kadetów 2013

DAWID KĄDZIOŁA

Uczeń klasy 4 technikum informatycznego

  • Średnia ocen 4,41
  • Wydania własnych produkcji muzycznych w internetowych wytwórniach muzycznych
  • Utwór pt.”Oncoming” wydany w Hyperdrive Recordings trafił na 6 miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się utworów tygodnia w gatunku Hard Dance w sklepie internetowym Trackitdown.net
  • Utwór pt.”Emotions” wydany w internetowej wytwórni płytowej FTH Records trafił na 15 miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się utworów tygodnia w sklepie internetowym Junodownload.com w gatunku Scouse House

PATRYK MARCINIAK

Uczeń klasy 1 technikum informatycznego

  • Średnia ocen 5,72
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym
  • II miejsce w Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Dolina Baryczy- miejsca piękne i nieznane”
  • II miejsce w IX Powiatowym Konkursie „Młody chemik eksperymentuje”
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Matematyk Doskonały”
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie „Azja -Wielki Kontynent Wielkich Kontrastów”
  • Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpus Sesja Wiosenna”
  • Udział w wojewódzkim finale konkursu matematycznego „KOMA”

KAROLINA WASICZKO

Uczennica klasy 1 technikum rybactwa śródlądowego

  • Średnia ocen 5,61
  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie „Młody chemik eksperymentuje”
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Biologicznym „Środowisko jest zdrowe, bo dbamy o nie”
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie „ABC Unii Europejskiej”
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej „Ten świat nie zginie dzięki nam- Z Kresów rodem”

KATARZYNA ANTKOWIAK

Uczennica klasy 2 technikum ekonomicznego

  • Średnia ocen 5,29
  • Członek Szkolnego Klubu Europejskiego
  • Aktywny członek Szkolnego Wolontariatu
  • Udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
  • Udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS
  • I miejsce w Konkursie o Unii Europejskiej- etap szkolny
  • Udział w II etapie Dolnośląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach
  • Udział w Konkursie o Prawach Konsumenta
  • Udział w Konkursie „Ojczyzna – Polszczyzna”
  • Udział XI Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację

NATALIA JĘDROSZKA

Uczennica klasy 2 technikum rybactwa śródlądowego

  • Średnia ocen 4,75
  • Członek Szkolnego Klubu Europejskiego
  • Aktywny członek Młodzieżowej Rady Powiatu
  • Udział XI Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientację
  • Udział w Konkursie Matematycznym PANGEA
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o AIDS
  • Udział w konkursie językowym POLIGLOTA
  • Udział w akcji „Młodzi Głosują”

PATRYK KRAWCZYK

Uczeń klasy 4 technikum informatycznego

  • Średnia ocen 3,5
  • Osiągnięcia w lekkoatletyce – wielokrotne reprezentowanie szkoły w Licealiadzie
  • Obsługa muzyczna imprez szkolnych i powiatowych
  • Obsługa medialna imprez szkolnych
  • Tworzenie kroniki filmowej szkoły