Decyzją komisji stypendialnej Starostwa Powiatowego w Miliczu 14 uczniów naszej szkoły otrzyma comiesięczne stypendium w wysokości 150 zł za wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych oraz aktywną pracę na rzecz szkoły w roku szk. 2011/12

 

Lidia Słonimska

uczennica klasy III technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,83

  • Zainteresowania: geografia, sport- piłka siatkowa, prawo, muzyka
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Ojczyzna polszczyzna”- etap szkolny
  • III miejsce w Szkolnym Konkursie O Prawach Konsumenta
  • Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Żołnierze wyklęci”
  • Udział w wielu konkursach: Wiedzy O Państwie i Prawie- etap szkolny i okręgowy, wiedzy O Podatkach, Konkurs Historyczny „Żołnierze wyklęci”, Konkurs Matematyczny „Euklides”, Konkurs Języka Angielskiego „Poliglota”, konkurs na fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości,

Sylwia Szubert

uczennica klasy III technikum ekonomicznego, średnia ocen 5,12

  • Zainteresowania: języki obce
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie „Genetyka nie taka straszna”
  • Udział w wielu konkursach

Sandra Mariasz

uczennica klasy II technikum ekonomicznego, średnia ocen 5,29

  • Zainteresowania: muzyka, fotografia
  • I miejsce w szkolnym konkursie na prezentację multimedialną z języka niemieckiego
  • III miejsce w powiatowym konkursie Wiedzy o AIDS
  • II miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej
  • II miejsce w Festiwalu Kultury Antycznej
  • Udział w szkolnym konkursie Znajomości Języka Niemieckiego
  • Udział w V Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy O Podatkach

Sonia Możdrzech

uczennica klasy III technikum hotelarskiego, średnia ocen 4,66

  • Zainteresowania: sport- plastyka, muzyka, moda, fotografia
  • II miejsce w konkursie powiatowym „Mam haka na raka”
  • Członek Klubu Europejskiego,
  • Z-ca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

 

Angelika Tańczuk

uczennica klasy III technikum hotelarskiego, średnia ocen 5,0

  • Zainteresowania: muzyka, moda, języki obce
  • Udział w projekcie „Warto by przedsiębiorczym”
  • I miejsce w konkursie na pracę o inwestycjach unijnych w okolicy
  • I miejsce grupowe w IV Dniu Hotelarza
  • II miejsce w Konkursie multimedialnym- „Moja próba spojrzenia”
  • Udział w wielu konkursach: Konkurs Multimedialny- „Żołnierze wyklęci”, Konkurs Wiedzy o Konsumentach, Poliglota OTK, Konkurs Matematyczny „Euklides”

Lidia Kaczor

uczennica klasy IV technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,57

  • Zainteresowania: muzyka, podróże, prawo
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja Czesława Miłosza”
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej i Obcojęzycznej w kat. język angielski
  • Udział w konkursach i olimpiadach: Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie, Olimpiada Przedsiębiorczości, Konkurs Matematyczny „Euklides”, II Dolnośląski Konkurs Wiedzy O Podatkach, Konkurs „Ojczyzna polszczyzna”

Małgorzata Żywiczka

uczenica klasy IV technikum hotelarskiego, średnia ocen 4,87

  • Zainteresowania: turystyka, podróże, muzyka, film
  • II miejsce w Szkolnym Konkursie „Ojczyzna polszczyzna”
  • III miejsce zespołowo na etapie powiatowym „Ojczyzna polszczyzna”
  • II miejsce w Konkursie Wiedzy O Hotelarstwie- etap szkolny
  • Udział w konkursach języka niemieckiego, Olimpiadzie Teologicznej

Małgorzata Dytko

uczennica klasy IV technikum hotelarskiego, średnia ocen 4,92

  • Zainteresowania: turystyka, podróże, muzyka, film
  • I miejsce grupowe w IV Dniu Hotelarza
  • Udział w Konkursie Teologicznym, Konkursie o Prawach Konsumenta

Aleksandra Rudawska

uczennica klasy I technikum hotelarskiego, średnia ocen 5,28

  • Zainteresowania: sport- piłka siatkowa, fotografia
  • I miejsce- Zawody Gminne w piłce siatkowej
  • I miejsce- Zawody Powiatowe w piłce siatkowej
  • I miejsce- Zawody Międzypowiatowe w piłce siatkowej
  • II miejsce- Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży w piłce plażowej

Mateusz Żochowski

uczeń klasy IV technikum informatycznego, średnia ocen 4,62

  • Zainteresowania: piłka nożna, motoryzacja, informatyka, geografia
  • I miejsce – Powiatowy Konkurs „Ojczyzna- polszczyzna”
  • I miejsce – Powiatowy Konkurs „IT Master”
  • Udział w II etapie Konkursu Informatycznego Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim
  • Udział w etapie powiatowym konkursu językowego „Poliglota”
  • Aktywny udział w Konkursie Informatycznym „TIK?- TAK!
  • Udział w konkursie matematyczno- informatyczno- językowym „e- Mailing”
  • Udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”
  • Udział w Konkursie Matematycznym „Euklides”

Łukasz Sędłak

uczeń klasy IV technikum pojazdów samochodowych, średnia ocen 4,8

  • Zainteresowania: matematyka, fizyka, motoryzacja, sporty motorowe
  • Ogólnopolska Olimpiada techniki motoryzacyjnej
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • Wojewódzka Olimpiada Fizyczna

Michał Rudawski

uczeń klasy IV technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,84

  • Zainteresowania: matematyka, fizyka, ekonomia, języki obce, historia
  • I miejsce – Szkolny Konkurs Matematyczny „Euklides”
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Podatkach
  • II miejsce – szkolny konkurs o Konstytucji
  • Udział w licznych konkursach i olimpiadach: Olimpiada ekonomiczna, Olimpiada Młodego Handlowca, Olimpiada Przedsiębiorczości, konkurs „Ojczyzna- polszczyzna”, konkurs z języka angielskiego „My hobby”

Marta Mazur

uczennica klasy I technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,83

  • Zainteresowania: sport- piłka siatkowa, muzyka , matematyka
  • I miejsce- Zawody Gminne w piłce siatkowej
  • I miejsce- Zawody Powiatowe w piłce siatkowej
  • I miejsce- Zawody Międzypowiatowe w piłce siatkowej
  • II miejsce- Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży w piłce plażowej

Nikola Sakałus

uczennica klasy I technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,9

  • Zainteresowania: sport- piłka siatkowa, piłka ręczna, muzyka , matematyka
  • I miejsce- Zawody Gminne w piłce siatkowej
  • I miejsce- Zawody Powiatowe w piłce siatkowej
  • I miejsce- Zawody Międzypowiatowe w piłce siatkowej
  • II miejsce- Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży w piłce plażowej