Dziesięcioro uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia Starostwa Powiatowego w Miliczu za wyróżniające wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach. Są to: Natalia Hauder - 4TE, Sylwia Jasińska - 4TE, Katarzyna Wasielewska - 3TE, Karolina Kląskała - 3TE, Krzysztof Krystek -3TE, Ewa Kotyl -2TE, Łukasz Sędłak -2TS, Krystian Skibiński -2TS, Mateusz Kulik - 2d WZ i Angelika Pawlak - 2a WZ.

 

Natalia Hauder

uczennica klasy IV technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,89

Natalia Hauder

  • XXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – udział w etapie wojewódzkim,
  • Olimpiada Promocji Zdrowia – I miejsce w etapie powiatowym,
  • Regionalny Konkurs Wiedzy o Dolinie Baryczy – I miejsce w etapie regionalnym,
  • Konkurs Ojczyzna Polszczyzna – II miejsce w kategorii zespołowej w etapie powiatowym,
  • udział w Programie Edukacyjnym „Codziennik Prawny” w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich,
  • udział w obozie szkoleniowym „EuroWeek - Szkoła Liderów”,
  • aktywna działalność w Szkolnym Klubie Europejskim.

Sylwia Jasińska

uczennica klasy IV technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,89

Sylwia Jasińska

  • XXIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – udział w etapie wojewódzkim,
  • Olimpiada Promocji Zdrowia – III miejsce w etapie powiatowym,
  • Regionalny Konkurs Wiedzy o Dolinie Baryczy – udział w etapie regionalnym,
  • Konkurs Piosenki Obcojęzycznej – I miejsce,
  • Konkurs Ojczyzna Polszczyzna – II miejsce w kategorii zespołowej, w etapie powiatowym,
  • Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego – II miejsce,
  • udział w Programie Edukacyjnym „Codziennik Prawny” w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich,
  • udział w obozie szkoleniowym „EuroWeek - Szkoła Liderów”,
  • aktywna działalność w Szkolnym Klubie Europejskim.

Katarzyna Wasielewska

uczennica klasy III technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,8

Katarzyna Wasielewska

  • I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych,
  • udział w Dolnośląskim Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych,
  • III miejsce w Powiatowym konkursie j. niemieckiego „Poliglota”,
  • I miejsce w konkursie znajomości j. niemieckiego na etapie szkolnym,
  • udział w projekcie pozaszkolnym „Prawo w praktyce”,
  • udział w olimpiadach i konkursach,
  • szkolenie w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie,
  • czynny udział w życiu szkoły.

Karolina Kląskała

uczennica klasy III technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,7

Karolina Kląskała

  • I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych,
  • udział w Dolnośląskim Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych,
  • II miejsce w konkursie na plakat „Znam swoje prawa konsumenckie-nie dam się oszukać”,
  • udział w projekcie pozaszkolnym „Prawo w praktyce”,
  • udział w olimpiadach i konkursach,
  • szkolenie w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie,
  • czynny udział w życiu szkoły.

Krzysztof Krystek

uczeń klasy III technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,9

Krzysztof Krystek

  • I miejsce w konkursie „Znam swoje prawa konsumenckie-nie dam się oszukać”,
  • udział w szkoleniu w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie,
  • udział w ogólnopolskich marszach matematycznych,
  • udział w szkolnych konkursach i olimpiadach,
  • aktywny udział w Szkolnym Klubie Europejskim,
  • udział w organizacji i realizacji pozaszkolnego projektu „Prawo w praktyce”,
  • aktywny udział w życiu szkoły.

Ewa Kotyl

uczennica klasy II technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,0 - uprawia tenis stołowy

Ewa Kotyl

  • Turniej o Puchar Wójta Gminy Krośnice - I miejsce,
  • Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Milicz - II miejsce,
  • Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Grze Pojedynczej - III miejsce,
  • Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Grze Podwójnej – II miejsce,
  • Finał LZS – II miejsce.

Łukasz Sędłak

uczeń klasy I technikum samochodowego, średnia ocen 4,83

Łukasz Sędłak

  • I miejsce w konkursie powiatowym "Sierpień 80",
  • udział w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym.

Krystian Skibiński

uczeń klasy II technikum samochodowego, średnia ocen 3,0 - uprawia sport zapaśniczy

Krystian Skibiński

  • Mistrzostwa Polski LZS Kadetów - I miejsce,
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - I miejsce
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów - II miejsce

Mateusz Kulik

uczeń klasy II d wielozawodowej, średnia ocen 3,13 - uprawia sport zapaśniczy

Mateusz Kulik

  • Mistrzowstwa Polski Juniorow - II miejsce
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - I miejsce
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów - I miejsce

Angelika Pawlak

uczennica klasy II a wielozawodowej, średnia ocen 4,56

Angelika Pawlak

  • 100% frekwencja w roku szkolnym 2009/2010