Dziewięcioro uczniów Zespołu Szkół w Miliczu otrzymało na początku sesji 10 grudnia br. decyzje o przyznaniu stypendium Rady Powiatu na rok szkolny 2009/2010 za wybitne osiągnięcia szkolne (120 zł miesięcznie z wyrównaniem od września), natomiast 3. uczniów – Agnieszka Urbańska, Barbara Czahajda i Aleksandra Żelazna - otrzymało od Starosty Milickiego laptopy za wybitne osiągnięcia matematyczno-fizyczne.

Aleksandra Żelazna

uczennica kl. IV technikum hotelarskiego, średnia ocen 5,15

Aleksandra Żelazna

  • XIX Olimpiada Teologii Katolickiej „Otoczmy troską życie”- I miejsce etap szkolny, udział w etapie diecezjalnym,
  • XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej- udział w finale wojewódzkim,
  • konkurs językowy Test Oxford Plus,
  • VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu,
  • Konkurs Piosenki Obcojęzycznej I miejsce etap szkolny, udział w etapie międzyszkolnym,
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Karolina Juśkiewicz

uczennica kl. IV technikum hotelarskiego, średnia ocen 5,0

Karolina Juśkiewicz

  • XIX Olimpiada Teologii Katolickiej „Otoczmy troską życie”- II miejsce etap szkolny, udział w etapie diecezjalnym,
  • Szkolna prezentacja „Nagroda Nobla z medycyny”- udział w II szczeblu,
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Hotelarstwie- I miejsce,
  • konkurs językowy Test Oxford Plus,
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych,
  • Szkolny Konkurs Historyczny,
  • Udział w Dniu Przedsiębiorczosci,
  • udział w praktykach zagranicznych w Bad Brückenau (Niemcy)

Barbara Czahajda

uczennica kl. IV technikum architektury krajobrazu, średnia ocen 5,14

Barbara Czahajda

  • Sztafetowe Biegi Przełajowe - I miejsce,
  • Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej- II miejsce,
  • Piłka Plażowa Dziewcząt - VII miejsce w finale strefy wrocławskiej,
  • Piłka Koszykowa Dziewcząt - II miejsce,
  • udział w praktykach zagranicznych w Lohr (Niemcy).

Agnieszka Urbańska

uczennica klasy III B Liceum Ogólnokształcącego, średnia ocen 4,76

Agnieszka Urbańska

  • Wiosenne Matematyczne Marsze na Orientację- I miejsce w kategorii klas drugich,
  • udział w etapie międzyszkolnym konkursu polonistycznego Ojczyzna- Polszczyzna,
  • udział w szkolnych konkursach języka angielskiego,
  • udział w zawodach międzyszkolnych w piłce siatkowej- II miejsce oraz piłce koszykowej,
  • Piłka Plażowa Dziewcząt- VII miejsce w finale strefy wrocławskiej,
  • udział w konkursie historycznym na etapie szkolnym.

Sylwia Jasińska

uczennica klasy III technikum ekonomicznego, średnia ocen 4,9

Sylwia Jasińska

  • aktywna działalność w Szkolnym Klubie Europejskim,
  • Konkurs Wiedzy o Zdrowiu- II miejsce w etapie powiatowym,
  • Regionalny Konkurs Wiedzy o Dolinie Baryczy - III miejsce,
  • Szkolny Konkurs Pierwszej Pomocy - II miejsce,
  • Ogólnopolska Olimpiada Ekonomiczna - II miejsce na etapie szkolnym,
  • udział w dyktandzie Konstytucyjnym,
  • udział w konkursie PCK.

Daniel Skibiński

uczeń klasy IV technikum ekonomicznego, średnia ocen 3.66, od 7 lat uprawia sport zapaśniczy

Daniel Skibiński

  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów 2009 - I miejsce,
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów - I miejsce,
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II miejsce.

Krystian Skibiński

uczeń klasy I technikum samochodowego, średnia ocen 4,27, od 5 lat uprawia sport zapaśniczy

Krystian Skibiński

  • Wrocławska Olimpiada Młodzieży - I miejsce,
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów - II miejsce,
  • XI Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. M. Gierasimowicza - II miejsce,
  • Ogólnopolski Turniej Kadetów - III miejsce.

Eryk Maj

uczeń klasy I technikum samochodowego, średnia ocen 3,2, uprawia sport zapaśniczy

Eryk Maj

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów - I miejsce,
  • XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - II miejsce,
  • Puchar Polski Kadetów - I miejsce,
  • Jesienny Puchar Polski Kadetów - I miejsce.

Karol Czech

uczeń klasy III wielozawodowej, średnia ocen 3,15, od 6 lat uprawia sport zapaśniczy

Karol Czech

  • Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów 2009- III miejsce,
  • Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS 2009- V miejsce