ZOSIA DURA
klasa IV technikum pojazdów samochodowych

średnia ocen: 4,60 
zachowanie: wzorowe

 

Osiągnięcia:

  • I msc w szkolnym etapie Olimpiady Teologii Katolickiej
  • II msc w Międzyszkolnym Konkursie Techniki Samochodowej
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej
  • działalność społeczna wśród dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej

 

Zainteresowania: muzyka, motoryzacja, pożarnictwo, fantastyka

JOWITA GIERLIK
klasa III technikum informatyczne

średnia ocen: 5,23
wzorowe: zachowanie

 

Osiągnięcia:

  • wyróżnienie w X Festiwalu Pieśni Patriotycznej
  • II msc w szkole w konkursie informatycznym "BÓBR"
  • udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną (IT Szkoła)
  • reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz zawodach piłki ręcznej
  • redagowanie gazetek przedmiotowych, plakaty okolicznościowe, pomoc przy organizacji Dni Otwartych Szkoły


 

Zainteresowania: muzyka, plastyka, sztuka, sport-piłka nożna, grafika komputerowa, animacje

ALEKSANDRA TYCZYŃSKA
klasa III technikum ekonomiczne

średnia ocen: 5,24
zachowanie: wzorowe

 

Osiągnięcia:

  • III msc w Dolnośląskim Konkursie Wiedzy o Podatkach
    udziału w etapie ogólnopolskim
  • udział w Talentowisku
  • udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
  • członkini Szkolnego Klubu Europejskiego

Zainteresowania: sport, muzyka książki 

KATARZYNA KUBINKA
klasa III technikum ekonomiczne

średnia ocen: 4,88
zachowanie: wzorowe

   

 

Osiągnięcia:

  • udział w Dolnośląskim Konkursie Wiedzy o Podatkach - etap wojewódzki
  • udział w Olimpiadzie Wiedzy o ubezpieczeniach Społecznych
  • członkini Szkolnego Klubu Europejskiego
  • działaczka szkolnego wolontariatu

Zainteresowania: czytanie, rysowanie, sport

ZUZANNA PRZEWOŹNA
klasa 3Awz

średnia ocen: 4,91

Zainteresowania: książki , muzyka, sport  

 

WIKTORIA WOJTYCZKA
klasa 3Awz

średnia ocen: 5,18

Zainteresowania: fotografia, projektowanie wnętrz, film, literatura fantastyczna

 

BARBARA ROZMYŚLAK
klasa 3Awz

średnia ocen: 4,70

Osiągnięcia:

  • III miejsce w Dolnośląskiej Piłce Siatkowej Dziewcząt
Zainteresowania: sport, muzyka, literatura współczesna i fantastyczna

JOANNA WASIELEWSKA
klasa 2 technikum ekonomiczne

średnia ocen; 4,77
zachowanie: wzorowe

Osiągnięcia:

  • II miejsce w powiatowym konkursie Wiedzy o AIDS i HIV
  • I miejsce w konkursie Wiedzy o Książkach Obcojęzycznych
  • udział w konkursie plastycznym „Kropelka krwi ratuje życie”
  • udział w konkursie Wiedzy o podatkach
  • udział w konkursie Wiedzy Biblijnej
  • udział w konkursie Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie

Zainteresowania: czytanie, fotografia, piłka ręczna

 

PATRYK MARCINIAK
klasa IV technikum informatyczne

średnia ocen: 5,35
zachowanie: wzorowe

Osiągnięcia:

  • Stypendysta Prezesa Rady Ministrów
  • udział w konkursach: Poliglota, finalista SUDOKU, I Olimpiada Cyfrowa, Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych, II Quiz wiedzy o Zjednoczonym Królestwie, Euklides – udział na etapie wojewódzkim
  • wyróżnienie w XVII Powiatowym Konkursie Młodych Informatyków
  • Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego,
  • reprezentuje szkołę w poczcie sztandarowym
  • ambitny, koleżeński, uczynny, udziela się na rzecz klasy i szkoły

 

 Zainteresowania: tworzenie stron internetowych, literatura specjalistyczna, literatura fantasy, muzyka

JAKUB WÓJCIK
klasa IV technikum informatyczne

średnia ocen: 4,88
zachowanie: wzorowe

Osiągnięcia:

  • I msc w XVII Powiatowym Konkursie Młodych Informatyków
  • ukończenie kursu języka programowania
  • ambitny, sumienny, pracowity, pomocny, koleżeński