Łukasz Leszczyszyn, uczeń klasy 2TE, zajął wysokie trzecie miejsce w odbywającym się 7 marca etapie diecezjalnym XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, tym samym kwalifikując się do ogólnopolskiego finału. Cieszy fakt, iż tak wysoki wynik, przedstawiciel naszej szkoły zdobył w tej olimpiadzie po raz pierwszy. Łukasz, uczeń katechetki Elżbiety Kamińskiej, jest zwycięzcą etapu szkolnego olimpiady, przeprowadzonego w szkole w dniu 29 listopada 2017 roku. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 13 uczniów. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się łącznie 50 uczniów z 28 szkół z całej diecezji wrocławskiej. Jako laureat III-go miejsca Łukasz Leszczyszyn będzie reprezentował naszą szkołę w ogólnopolskim finale OTK, który odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia b.r. w Łodzi. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale!

Elżbieta Kamińska