Świetnie w kategorii 97 kg poradził sobie 12 września w Siedlcach 19-letni Kamil Kozan z Bizona, uczeń technikum Zespołu Szkół, który wywalczył tytuł mistrza Polski juniorów w zapasach w stylu wolnym. W finale Kamil uległ zawodnikowi z Warszawy i został wicemistrzem Polski juniorów w kat. 97 kg. Największy sukces na zawodach osiągnął były już uczeń ZS,18-letni Piotr Sobolewski z Bizona Milicz w kat. 61 kg. Zapaśnik z Bukowic wygrał w Siedlcach trzy walki, w tym finałową 8:4 z Mateuszem Łuszczyńskim z Koszalina. Tym samym P. Sobolewski w pierwszym roku startów w juniorach został mistrzem Polski juniorów w zapasach w stylu wolnym w kat. 61 kg. Wcześniej uczeń Zespołu Szkół w Miliczu był mistrzem i wicemistrzem Polski kadetów, a także wicemistrzem Polski młodzików.
Trenerami naszych zapaśników są: Bartłomiej Szmigiel i Dawid Jędrzejek.