Drodzy uczniowie!

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny w dość nietypowych warunkach: nauka wprawdzie będzie odbywała się w szkole, ale w tak zwanym reżymie sanitarnym, wynikającym z panującej epidemii. Szczegółowe zasady funkcjonowania w szkole was, nauczycieli i pracowników zostały opisane
w „Zaleceniach odnośnie nauczania stacjonarnego w czasie pandemii”,
zostaniecie o nich również szczegółowo poinformowani podczas spotkań z wychowawcami. Bądźcie odpowiedzialni i potraktujcie je poważnie, pamiętając, że chodzi tu nie tylko o wasze życie i zdrowie, ale również waszych znajomych, rodziców i dziadków.

Drodzy rodzice!

We wspomnianych zaleceniach zapewniamy, o ile to tylko możliwe w tak dużej, jak nasza, szkole, wysoki poziom bezpieczeństwa nauki stacjonarnej. Wiele jednak będzie zależeć od waszych dzieci: od tego, jak poważnie podejdą do zaleceń, ale przede wszystkim od tego, czy zachowają podobny poziom dystansu społecznego i ostrożności w kontaktach w sytuacjach pozaszkolnych: dojazdach do szkoły, spotkaniach towarzyskich, wizytach w sklepach itp. Nie wysyłajcie do szkoły dzieci z podejrzanym objawami (kaszel, kichanie, gorączka, bóle w kościach). Pomóżcie nam zadbać o bezpieczeństwo ich, wasze oraz nasze, abyśmy ten trudny dla wszystkich czas przeżyli bez większych perturbacji.

dyrektor Ryszard Lech

Harmonogram spotkań 1 września 2020 r.

1 września nie odbędzie się tradycyjny apel wszystkich klas. Spotkają się one z wychowawcami według następującego harmonogramu: