• ZR1

Nietypowo, bo bez wspólnego uroczystego apelu, ale za zachowaniem środków bezpieczeństwa dla poszczególnych klas wręczyliśmy świadectwa uczniom liceum, technikum i szkoły branżowej 26 czerwca.

Promowani z wyróżnieniem:

  • Daria Köcher 1LOp 4,87
  • Kornelia Funt 1LOg 4,81
  • Ewa Możdrzech 1LOg 4,81
  • Kornelia Pawlak 1LOg 5,06
  • MartaWypych 1LOg 4,81
  • Adrianna Badran 2AL 4,88
  • Iga Maciejak 2AL 5,13
  • Oliwia Maniecka 2AL 4,75
  • Julia Łaskarzewska 2AL 4,75
  • Lidia Łozowska 2AL 5,17
  • Katarzyna Polit 2AL 4,75
  • Karolina Wieteska 2AL 5,0
  • Majka Wojciechowska 2AL 5,38
  • Krawiec Julia 1TEp 5,0
  • Zuzanna Jasińska 1TEp 4,76
  • Oliwia Juskowiak 1TEp 4,76
  • Bartosz Błaszak 1TIp 4,75
  • Dawid Fryziel 1TIp 4,9
  • Mikołaj Rudnicki 1TIp 5,2
  • Michał Tyczyński 1TIp 5,2
  • Maciej Maślak 1TES 5,26
  • Wiktoria Kukfisz 1TLI 5
  • Mateusz Gieszczyk 1TI 5,05
  • Bartosz Ceran 2TI 5,0
  • Szymon Dubicki 2TI 5,33
  • Maciej Pietrzak 2TI 4,93
  • Jakub Kucharzewski 2TI 4,75
  • Adam Bajor 2TE 4,83
  • Kamila Małysz 2TE 4,78
  • Amelia Kowalska 2TE 5,06
  • Monika Włodarczyk 2TE 5,22
  • Jakub Łuczak 3TIA 4,76
  • Natalia Pawlus 3TES 5,0
  • Adrianna Juśkiewicz 3TES 4,78
  • Maria Szneka 3THS 4,93
  • Wiktoria Buszyńska 2CB 4,82
  • Julita Chojnacka 2AB 4,83
  • Klaudia Kantorczyk 2AB 4,75

Ukończyli szkołę z wyróżnieniem:

Jaworska Weronika 3 BB 5,1 oraz Karolina Stolarek 3AB 4,9

Nagrodzeni za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych dla uczniów kończących szkołę branżową I stopnia:

  • Joanna Smulska - 3AB
  • Natalia Maćkowiak - 3AB
  • Kacper Naskrętski - 3BB

Nagrodzeni za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim i Szkolnym Kole Wolontariatu:

  • Weronika Kwaśniewska - 3 THS
  • Maria Schneka - 3THS
  • Nikola Wasilewska - 3THS

Nagrodzeni za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim:

  • Robert Chołodecki - 3THS
  • Kornelia Pawlak - 1 LOp
  • Monika Włodarczyk - 2 TE

Nagrodzeni za pracę w Szkolnym Kole Wolontariatu:

  • Kornela Bagińska 3 THS
  • Aleksandra Milian 3THS
  • Patrycja Trojanowska 3 TES
  • Oliwia Boczula 1 THG
  • Karolina Kraska 1 THLp
  • Julia Czerwińska 1 LOp
  • Martyna Mikołajczyk 1 LOp
  • Karolina Łuszczyńska 1 LOp

Kandydaci do Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  • Majka Wojciechowska - 2LOg - średnia ocen - 5,38
  • Köcher Daria - 1LOp - średnia ocen - 4,87
  • Szymon Dubicki - 2TIg - średnia ocen - 5,33
  • Mikołaj Rudnicki - 1 TIp - średnia ocen - 5,2

Tego samego dnia nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w restauracji „Parkowa” w godzinach popołudniowych świętowali zakończenie roku szkolnego. Dyrektor Ryszard Lech mówił, że to pierwsze takie spotkanie, nie licząc rady pedagogicznej, od prawie czterech miesięcy, kiedy to wszyscy zmagamy się z epidemią. Dziękował nauczycielom za sprawnie przeprowadzone zdalne nauczanie, a pracownikom za zachowanie środków bezpieczeństwa: - Najlepszym dowodem na to, że działaliśmy skutecznie jest to, że nikt do tej pory z uczniów, nauczycieli i obsługi szkoły nie został dotknięty to chorobą – mówił R. Lech i życzył wszystkim, by od 1 września nauka mogła już przebiegać normalnie.